Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 

VATANDAŞLIK HİZMETLERİ

Randevusuz olarak konsolosluk işlemlerinde başvurunuz kabul edilmeyecektir. Randevu alımı zorunludur. Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan müşteri temsilcisine bağlanarak işlemlerinizi başlatmanız gerekir.

Türkiye’de faaliyet gösteren Büyükelçilik, Başkonsolosluk ve Fahri konsolosluklar gibi temsilcilikler bulundukları ilde ve yakın çevrede yer alan illerde ikamet eden yabancı ülke ve çifte vatandaşlık sahibi bireylerin konsolosluk işlemlerini yürütme konusunda yetki sahibidir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de  ikamet iznine sahip üçüncü ülke vatandaşları işlemlerini, ikamet ettikleri ilde ya da en yakın ilde bulunan Konsolosluk vasıtası ile gerçekleştirmektedir.

Konsolosluklarda randevusuz işlem sağlanmamaktadır. Yetkili konsolosluklara randevusuz ilerlemeniz takdirinde başvurunuz işleme alınmyacaktır. Randevu oluşturmak için tıklayınız.

Türkiye’de bulunan Dış Temsilciliklerinde başvurunuzu gerçekleştirebilir ve aşağıda yer alan işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

1- Belgeleme ve tasdik işlemleri başvurusu,

2- Pasaport veya kimlik başvurusu,

3- Soyadı beyannamesi için başvuru,

4- Evlilik ehliyet belgesi başvurusu,

5- Vatandaşlarının nüfus kayıt,

6- Doğum,

7- Kimlik kartı ve pasaport yenileme

8- Pasaport süresi uzatma,

9- Oturum kartı yenileme,

Almanya, Hollanda, Avusturya,Bulgaristan,Gürcistan, Fransa,İspanya,Kanada Belçika,Yunanistan,Portekiz,Finlandiya gibi 27 Avrupa ülkesinin yanı sıra Amerika,İngiltere gibi ülkelerin Türkiye’de bulunan Dış Temsilciliklerinde yukarıda yer alan vatandaşlık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Gerekli olan tüm evraklar firmamız tarafından başvuru sahiplerine eksiksiz bildirilir.Evraklarınızın eksiksiz teslim edilmesi durumunda başvurunuz işleme alınacaktır. İşlemi gerçekleştirmek için gerekli belgeleri ve fotokopilerini eksiksiz olarak randevu gününde bulundurunuz.

NOT: HAZIRLADIĞINIZ EVRAKLARI TARAFIMIZA İLETEREK BAŞVURU TARİHİNDEN ÖNCE ONLINE OLARAK KONTROL ETTİRİNİZ.

 

 

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92