Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 

TURİST-AİLE-ARKADAŞ ZİYARETİ

Vize başvurusu yapmadan önce randevu alma zorunluluğu vardır.  Randevu almak için 0850 304 84 92 telefon numarasından vize randevusu ve gerekli evraklar için detaylı bilgi alabilirsiniz. Visa Application Centre tarafından gerekli evrak listeniz tarafınıza iletilecektir.

SCHENGEN VİZE BAŞVURULARI

Vize başvurusu yaptığınız ülke “Amerika, Dubai, İngiltere, Kanada” haricinde bir ülke ise aldığınız vize ile diğer ülkelere de belirli koşullarda ziyaret edebilir ve işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Schengen Vizesi, Schengen bölgesi dahilinde 90 güne kadar seyahat etme hakkı tanımaktadır. Vize uygulamalarıyla ilgili yetkilerin belirlendiği yönetmelikte vizenizi seyahat edeceğiniz veya seyahatinizin önemli bir bölümünü geçireceğiniz ülke temsilciliğinden başvurarak gerçekleştirmelisiniz. Yani birden fazla Schengen ülkesi dahilinde seyahat etmeyi planlıyorsanız en uzun konaklama sağlayacağınız ülkenin temsilciliği üzerinden başvurmalısınız.

 

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92