Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 
İNGİLTERE & İSVİÇRE

TLS CONTACT

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURMAK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE 0850 304 84 92 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ.

TLScontact

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir. Randevu almayan başvuru sahiplerinin başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

İngiltere vizesi ve İsviçre vizesi başvurularının yapıldığı, parmak izinin alındığı konsolosluklar tarafından yetkilendirilmiş özel bir kurumdur. TLScontact vize başvuru merkezleri Ankara ve İstanbul’da hizmet vermektedir. TLScontact vize başvurularında randevusuz işlem kabul etmemektedir. TLScontact İsviçre ve İngiltere vize başvuruları için randevu saatinde evrakların eksiksiz olmasında vize başvurularını kabul etmektedir. İngiltere başvuruları başvuru öncesi Online Application oluşturması gereklidir. Bu işlem firmamız tarafından sağlanmaktadır. 6 sayfa olan bu formda seyahat sebebimizin iyi anlatılması vize almamızı kolaylaştırırken aksi halde yeşil pasaportunuzda olsa ret alabilme ihtimaliniz var demektir. Bu sebeplerden ötürü profesyonel bir destek almanız sizi maddi ve manevi kayıptan kurtaracaktır. Başvuru öncesinde her türlü soru ve işlemlerinizde yardımcı olabilmekteyiz. Bu sebeplerden dolayı Firmamız ile başvuru gerçekleştiren vatandaşlarımız güvenilir bir başvuru imkanı ile sürecin tadını çıkarmaktadırlar.

TLScontact ofisleri Tüm Türkiye genelinde Ankara ve İstanbul olmak üzere 2 ofiste hizmet vermektedir.

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almak zorunludur. Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya randevu formunuzu doldurmanız. Randevularınıza gelirken randevu mektubunuzu beraberinizde getirmeniz gerekmektedir.

 

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92