Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 

RUSYA VİZESİ

RUSYA VİZESİ BAŞVURUSU

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almak zorunludur. Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir. Randevularınıza gelirken randevu mektubunuzu beraberinizde getirmeniz gerekmektedir.

Rusya Vize başvurunuz tarafımızdan hazırlanacak olup randevu sistemine girişinizin yapılması sağlanacaktır.

Rusya diplomatik ve hizmet pasaportu olanlar hariç diğer Türk vatandaşlarından vize talep etmektedir. Vize başvuruları vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapılmaktadır. İlk aşama randevu almaktır. http://www.visaapplicationcentre.com/randevu-formu/ tıklayarak 0850 304 84 92 numaradan müşteri yetkilisine ulaşarak randevunuzu oluşturunuz. İkinci aşama evrak listesinin başvuru sahibine iletilmesidir.

RUSYA VİZESİ İÇİN HAZIRLADIĞINIZ EVRAKLARI TARAFIMIZA İLETEREK BAŞVURU TARİHİNDEN ÖNCE ONLİNE OLARAK KONTROL ETTİRİNİZ.

Başvuru sahibi vize başvuru işlemleri ve başvurudan sonraki takip aşamasında müşteri temsilcisi ile ilerleyecektir. Sorunsuz bir başvuru işlemi sağlanacaktır.

Rusya turist vizeleri Türk vatandaşları, diğer ülke vatandaşları ve herhangi bir ülke vatandaşı olmayan insanlar için Rusya Federasyonuna (kültürel organizasyonlar, turistik geziler) bir Rus tur operatörüne bağlı olarak Turizm amaçlı kısa dönem için giden bireylere verilmektedir.

NOT: FİRMAMIZ RUSYA’YA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZ SEYAHATLERİNİZDE GEREKLİ VİZE İŞLEMLERİ İÇİN ARACI BİR KURUMDUR. RUSYA VİZESİ BAŞVURULARINIZ İÇİN 0850 304 84 92  TELEFON NUMARASINDAN DETAYLI BİLGİ ALINIZ.

Turist vizesinin en fazla 30 gün kullanılabilir.

Rusya için Turistik vize ticari olarak ya da fuarlara katılmaya, açık arttırmalara, tedavilere ve sınavlara verebilir ama bu gibi durumlarda gidişinizin nedenini belirtmeniz gerekir. Bu durumlarda vize onayını almanız için ‘ziyaret sebebi’ kısmına ‘Özel bir sebep ile turizm’ eklenmelidir bu şekilde vizeniz katılacağınız etkinliğin süresine uygun olarak yeterli gün sayısı ile verilir.

Rusya için Turist vizesi tek veya çift girişlidir.

Rusya multi giriş vizeleri ancak turistik amaç ile giden kişinin Rusya ve Rusya Federasyonu’na yakın başka ülkelere (CIS-Bağımsız Devletler Topluluğu ve Baltık ülkeleri) veya dönüşte Rus toprağını kullanacağı ülkelere (Çin, Moğolistan) ziyaret yapacağının gerekli belgeler ile bildirilmesiyle mümkündür. Gidecek kişinin izleyeceği yöntem turist olarak gidecek kişinin biletinde veya turu düzenleyen Rus tur operatörü tarafından belirtilmiş olmalıdır.

 

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92