Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 
MACARİSTAN & NORVEÇ & PORTEKİZ & SLOVENYA

ORANGE

Randevu almayan başvuru sahiplerinin başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir. Başvuru ve randevu alımı için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız yeterlidir

Macaristan Schengen vizesi, Norveç Schengen vizesi, Portekiz Schengen vizesi ve Slovenya Schengen vizesi başvurularını kabul eden vize işlem merkezi olan Orange, bu ülkelere kısa süreli seyahat edecek kişilerle Konsolosluğun arasındaki koordinasyonu sağlamakla yetkilendirilmiş bir kurumdur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve ikameti Türkiye olan üçüncü ülke vatandaşlarının kısa süreli vize işlemlerini yürütmektedir.

Orange vize merkezinin Türkiye genelinde parçalı görev bölgesi bulunmamaktadır. Macaristan’ı kısa süreli seyahat edecek başvuru sahipleri Türkiye’nin neresinde olursa olsun başvurularını Orange İstanbul Ofisinden yapabilmektedir.

Orange vize ofisleri Tüm Türkiye genelinde Ankara ve İstanbul olmak üzere 2 ofiste hizmet vermektedir.

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almak zorunludur. Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız. Randevularınıza gelirken randevu mektubunuzu beraberinizde getirmeniz gerekmektedir

 

 

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92