Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 

KANADA VİZESİ

KANADA VİZESİ BAŞVURU

Kanada Hükümeti’ne seyahat gerçekleştirecek olan başvuru sahiplerinin kısa süreli vize başvuruları için Kanada Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş kurumlar ve başvuru sahibinin Vize Başvuru Merkezleri ile Turizm Acenteleri aracılığıyla yapabilirler. Başvurular için randevusuz işlem sağlanamamaktadır. Randevu oluşturmak için http://www.visaapplicationcentre.com/randevu-formu/  adresine veya “0850 304 84 92 ″ telefon numarasından müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz

Kanada vize başvurunuz tarafımızdan hazırlanacak olup, Kanada konsolosluğunun yetkilendirmiş olduğu kurum randevu sistemine girişinizin yapılması sağlanacaktır. Başvuru sahipleri, başvuru tarihi ve gidiş tarihi arasında 90 gün öncesinden başvurusunu gerçekleştirebilir. Randevunuz müşteri temsilcimiz tarafından oluşturulduktan sonra gerekli olan evrak listesi paylaşılacaktır. Başvuru formlarınız eksiksiz olmalıdır. Başvuru formlarınız müşteri temsilciniz tarafından doldurulacaktır. Evraklarınız ile beraber randevu tarihinizde vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Randevusuz işlem sağlamamaktadır.

KANADA VİZE BAŞVURU İŞLEM SÜRECİ

Kanada’ya seyahat etmek isteyen başvuru sahiplerinin vize sonucu ortalama 5 ile 15 iş günü içerisindedir. Bu süre zarfında konsolosluklar ek belgeler ve mülakat yolu ile görüşme talep etme hakkında sahiptir. Ayrıca yoğun seyahat dönemlerinde konsoloslukların yaşadığı yoğunluk da göz önünde bulundurularak seyahatinizden minimum 1 ay önce başvurunuzu gerçekleştiriniz.

Seyahat tarihiniz yaklaşmış ise ve gidiş aciliyetiniz var ise aciliyetin durumunu beyan eden belgeler ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz bu durumlarda http://www.visaapplicationcentre.com/randevu-formu/   adresinden randevu formu doldurarak temsilcilerimiz tarafından aranabilir veya “0850 304 84 92 ″ telefon numarasından müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz.

VİZE BAŞVURUNUZ İÇİN İZLEMENİZ GEREKEN İŞLEM SIRASI

 • Vize başvurusunda bulunacağınız Ülke sistemi üzerinden randevu alınız.
 • Başvuru sahiplerinden İstenilen gerekli evrakları tamamlayınız.
 • Gerekli başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
 • Tarafınıza verilen tarih ve saatte randevu günü başvuru adresinden bulununuz.

KANADA VİZE KATEGORİLERİ

 • Kanada turist (geçici seyahat) vizesi
 • Kanada ticari vizesi
 • Kanada transit vizesi
 • Kanada çalışma vizesi
 • Kanada eğitim vizesi

 

GEREKLİ EVRAK LİSTESİ

KANADA VİZESİ İÇİN HAZIRLADIĞINIZ EVRAKLARI TARAFIMIZA İLETEREK BAŞVURU TARİHİNDEN ÖNCE ONLİNE OLARAK KONTROL ETTİRİNİZ.

Kanada Vize Başvurusu için hazırlanması gereken standart evraklar;

 • Pasaport: Pasaportunuz vize başvurunuzdan itibaren minimum 6 ay vize bitişinizden itibaren minimum 3 ay geçerli olması gerekir ve on yıldan eski olmamalıdır. Pasaportunuz resimli ve içerisinde boş sayfalar bulunmalıdır. Daha önce gerçekleştirmiş olduğunuz seyahatleriniz var ise vize fotokopileri başvuruya eklenmelidir. Herhangi bir sebeple isim değişikliği gerçekleşmiş ise evlilik, boşanma gibi nedenlerle yapılan değişiklikler pasaportunuzda güncellenmiş olmalıdır.
 • Başvuru Formu: Vize başvuru formunuz eksiksiz doldurulmuş ve sizin tarafınızdan imzalanmış olmalıdır. Şahsen yapılmayacak başvurularda vekaleti alan kişinin kimlik fotokopisi ve vekalet formu ıslak imzalı olmalıdır. (Tarafımızdan sağlanmaktadır.)
 • Biometrik Fotoğraf: Biometrik özelliklere uygun, rötuşsuz, fonu beyaz, güncel 6 aydan eski olmalıdır. Ebatları 35×45 mm tüm yüzün net göründüğü 1 adet fotoğraf gereklidir
 • Seyahat Sağlık Sigortası: Tüm Schengen ülkelerinde geçerli en az 30.000 Euro teminatlı sigorta poliçesi her durumu kapsayacak şekilde aslı ıslak kaşe ve imzalı fotokopisi ile ibraz edilmelidir. (Tarafımızdan sağlanmaktadır.)

Not: AB/AET vatandaşı eşleri ve AB/AET vatandaşının 21 yaş altındaki çocukları seyahat sağlık sigortası ibrazından muaf tutulmaktadır. 

SEYAHAT REZERVASYONLARI

 • Uçak rezervasyonu (Tarafımızdan sağlanmaktadır.)
 • Tur organizasyonu dahilinde seyahat gerçekleştirecek başvuru sahipleri rezervasyonları sunulmalı ve gidiş dönüş tarihleri ile seyahat detaylarını içerir olması gerekmektedir.
 • Kalınacak süre için yeterli miktarda maddi imkana sahip olunduğuna dair belgeler

Not: Vize başvurusu talebinde bulunulan pasaport üzerinde deforme ve yırtılma bulunmamalı ve pasaportun geçerlilik süresinin yurt dışından dönüş tarihinden en az 6 ay geçerliliğinin bulunması gerekmektedir. Vize başvurusu taleplerinde işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için pasaportun geçersiz olmasına sonuç veren bir bilgi ile karşılaşılması gibi durumlarda işlem ve randevunun iptali ile karşılaşılanacağı bilinmektedir.

TİCARİ VİZE BAŞVURULARI

Ticari amaçlı vize başvurusunda Kanada Tarafından ticari davetiye gönderilmelidir. Örnek ticari davetiye talebi için 0850 304 84 92 numaradan ücretsiz destek alınız. Ticari amaçlı ziyaretiniz için kısa süreli veya uzun süreli vize başvurusu yapabilirsiniz. İlk defa vize başvurusunda bulunacak iseniz vize talebiniz size gönderilen davetiye tarihi aralığında onaylanacaktır. Sonrasında gerçekleştirecek olduğunuz vize başvurularınızda daha uzun süreli vize talebinde bulunabilirsiniz. Eğer önceki vize başvurularınızda parmak izi uygulamasına girmiş iseniz vize başvurunuzu vekalet verdiğiniz şirket veya şahıslar sizin adınıza gerçekleştirebilirler.

Randevu oluşturmak için http://www.visaapplicationcentre.com/randevu-formu/ adresine veya “0850 304 84 92″ telefon numarasından müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz.

 

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92