Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 
ALMANYA & İTALYA

iDATA

Almanya ve İtalya için vize başvuruları başvuru tarihinden minimum 90 Gün önce yapılmalıdır. Randevu almak zorunludur. Randevusuz olarak başvuru merkezine durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Randevu için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir.

Seyahat süreleri 90 günden kısa olan başvuru sahipleri Almanya ve İtalya vizesi için vize başvurularını mevzuat itibari ile artık Almanya Konsolosluğu ve İtalya Konsolosluğu yerine fahri konsolosluk olarak görevlendirilmiş ve görevi itibari ile başvuru ve evrak kabul işlemi yapan İData firmasından yapmak zorundadır. 2014 yılı eylül ayından itibaren İData için parmak izi zorunluluğu getirilmiştir. Başvuruların bu şekilde yapılıyor olması başvuru sahiplerini zorlamaktadır ve birçok prosedürü yerine getirerek işlem yapmak zorunda bırakmıştır. Bizimle iletişime geçildiği zaman başvurunun tüm aşamalarında başvuru sahiplerine destek verilecek başvuru sahipleri hiçbir zorluk yasamadan bu sureci hızlı bir şekilde tamamlayacaktır. İşlemlerinizin başlaması için gerekli olan ilk aşama bizimle iletişime geçilmesidir, ilk aşama bu olmakla birlikte işlemlerinizin başlaması için 0850 304 84 92 numaralı telefondan ulaşıp randevu almalısınız ya da buraya tıklayıp randevu talebi oluşturmalısınız. Bunun nedeni randevusuz başvuru kesin olarak yapılmamaktadır. Randevu talebi oluşturulduktan sonra ikinci ve en önemli adım olan evrak listesinin düzenlenmesi aşaması vardır. Müşteri temsilciniz size hazırlanması gereken evrakların listesini e-mail ya da iletişim numaranız üzerinden iletecek ardından ise randevunuz dan 3 gün öncesinde kontrolünü yaparak hatasız bir işlem yapmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde eksik evrak nedeniyle ret almanız ya da randevu tarihinde işlem yapamamanız nedeniyle yaşayacağınız maddi ve manevi zararların önüne geçilmiş olacaktır. Evrak kontrolü aşamasından sonra başvurunun son aşaması olan evrak teslimi aşaması kalmaktadır. Bu aşamayı da tamamladıktan sonra vize başvurunuz sonuçlandığında size irtibat numaranızdan ya da mail yoluyla bilgi verilecektir. Ülkelerin farklı vize politikaları nedeniyle bu aşamaların her birinde bizden destek almanız sorunsuz olarak sureci atlatmanızı sağlamaktadır.

YASAL UYARI: Firmamız bir konsolosluk veya fahri konsolosluk ile anlaşma içerisinde değildir. Örn: İData, Vfs Global, Orange Vize, TlsContact vs.

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURMAK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  0850 304 84 92 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ.

 

 

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92