Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 

EĞİTİM & ERASMUS VİZESİ

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURMAK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  0850 304 84 92 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

EĞİTİM VİZESİ 

Eğitim durumuna göre İhtiyacınız olan vize tipinin belirlenmesi ve gerekli olan randevu girişinizin sağlanması için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu için bilgilerinizi bize iletmeniz gerekir. Size özel müşteri temsilcimiz tarafından dönüş sağlanacaktır, uygun vize tipiniz hakkında ve vizeniz için hazırlanması gerekli olan detaylı evrak bilgisi tarafınıza aktarılacaktır.

Eğitim vizesinin kapsamı; lise, üniversite, erasmus, doktora, dil okulları ve stajdır. Eğitim vizesi 90 günü aşmayan ve 90 gün üzeri (ulusal) eğitim vizesi olmak üzere ikiye ayrılır. Eğitim vizelerinde bağlı olduğunuz elçilikler, başkonsolosluklar, konsolosluklar veya fahri konsolosluklar tarafından randevu zorunluluğu vardır. İlgili olduğunuz eğitim grubunuza göre vize alanınız ve randevu girişleriniz deneyimli müşteri temsilcilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Eğitim vizeleri konusunda deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Eğitim vizelerinde yurtdışındaki okul, kurs vb. kurumlardan kabul belgelerinizin gelmesine rağmen yapmış olacağınız yanlış başvuru sonucunda eğitim vizeniz ret alabilmektedir. Eğitim vizeleri farklı kategorilerdeki vizelerle karıştırılmaktadır. Eğitim vizesinde hazırlanması gereken evrakların doğru belirlenip ve eksiksiz ve detaylı bir şekilde oluşturulması gerekmektedir.

Avrupa için en çok talebi gösteren yanı Türk öğrencilerce çok talep alan Avrupa’da eğitim ve hayatını idam ettirme hayali doğrultusunda alınması gereken vize türü erasmus vizesidir. Erasmus vizesi ulusal vize talep kısmına girdiği için ağırlıklı olarak konsolosluk merkezlerinden yapılmakta ve öğrencilerin taleplerine yanıt verilmektedir.

Erasmus vizesi alarak farklı ülke vatandaşı öğrenciler Avrupa ülkelerinde eğitim hayatlarını devam ettirmek için geçiş yapma hakkına sahiptir. Erasmus başvurusunda bulunacak öğrenci vizesi başvurulan ülkenin konsolosluğu ya da yetkiliyse başvuru merkezlerinden yapılacak başvurular aracılığıyla sonuçlanmakta ve aynı merkezden gelen sonuç kişilere aktarılmaktadır.

Lisans, yüksek lisans staj hareketliliği vizeleri için de sizden talep edilen gerekli evrakları orijinal ve eksiksiz bir şekilde hazırlama zorunluluğunuz bulunmaktadır. Bazı detayları eksik ya da sahte evrak işlemlerinde mesuliyet kabul edilmediği gibi gerekli mecralarda işlem başlatılır kişiler için eğitim vizesi alınırken Avrupa’da ki eğitim görülecek okulun kabul kâğıdı başvuru sırasında mutlaka olmalıdır

Yapmanız gereken şey yanı ilk adım olarak bizi aramanız veya sistemden randevu talebinde bulunarak ya da giriş yaparak işlemlerinizi başlatmak olacaktır. Randevusuz başvuruyla işlem yapamayacağı gibi evraklarında eksik ya da hata olan başvurularında onay alması olanaksızdır. Bu doğrultu ele alındığında Eğitim vizesi alabilmek için bizi aramanız ve profesyonel destek almanız gerekmektedir. Yetkili müşteri temsilciniz sisteme bilgilerinizi girecek ardından size özle hazırlamanız gereken gerekli evrak listesini ileterek randevunuzu oluşturacaklardır. Bu sayede hatasız ve eksiksiz başvuru yaparak erasmus vizesi alabilecek ve Avrupa’da okuma hayalinize kavuşabileceksiniz. Başvuru yaptıktan sonraki süreç te başvuru kadar önemli olmak ile beraber eğitim veya erasmus vizesi almanız için önemlidir.

Erasmus için yapılan başvurunun tam olması yanı eksiksiz olması yetkili müşteri temsilcinizin süreç boyunca yönlendirmesi ve süreç boyunca aklınızda bulunan soru ve soru işaretlerinizin yanıtı için bizi aramanız ve yetkili çalışanlarımızdan ilgili bilgileri alarak aklınız da bulunan Erasmus vizesi için soru işaretlerinden kurtulmanız için önerilmektedir. Aksi takdirde yapacağınız başvuru ve evrak sürecinde firmamız çalışanları hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. Erasmus vizesi gibi uzun sure ve detaylı evrak isteyen başvurularda profesyonel destek alarak başvuru yapmanız hem başvurunun olumlu sonucu hem zaman kaybı yaşamamanız yanı hem maddi hem manevi olarak kolaylık sağlamaktadır.

 

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92