Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 

DUBAİ VİZESİ

DUBAİ VİZE BAŞVURULARI

Seyahat tarihinizden önce vize başvurunuzu gerçekleştirmek için http://www.visaapplicationcentre.com/randevu-formu/ adresine  veya “0850 304 84 92 ″ telefon numarasından müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz.

Dubai vize başvurularınızda şahsen başvuruya gitmenize gerek yoktur. Başvurularınız şirketimiz tarafından online olarak gerçekleştirilir. İlk aşama olarak randevunuz oluşturulur müşteri temsilciniz gerekli evrak listesini tarafınıza iletecektir. Vizeniz için gerekli evrak listesini e-mail yoluyla bize ulaştırdığınız takdirde onay sürecine sunulacaktır.

Dubai vize başvuru formlarını tarafımızdan temin edebilirsiniz.

  • Kısa Süreli Dubai Turistik Vizesi: Tek girişli ve çok girişli olmak üzere iki çeşit seyahat olanağı sağlamaktadır. Başvuru sahipleri Dubai’de toplam 30 gün konaklama hakkı sağlar.
  • Uzun Süreli Dubai Turistik Vizesi: Tek girişli ve çok girişli olmak üzere iki türde seyahat hakkı sağlamaktadır. Başvuru sahipleri Dubai’de toplam 90 gün konaklama hakkı sağlar.

Dubai vize başvurunuz için Randevu formunu doldurunuz.

Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir.

VİZE BAŞVURUNUZ İÇİN İZLEMENİZ GEREKEN İŞLEM SIRASI

  • Gerekli Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
  • Başvuru sahiplerinden İstenilen gerekli evrakları tamamlayınız. (Tarafımızdan temin edilir.)
  • Tamamlamış olduğunuz evrakları e-mail yoluyla tarafımıza iletiniz.

 

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92