Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 
İSPANYA

BLS INTERNATIONAL

Vize almak istediğiniz ülke için randevu alımı zorunluluğu ve parmak izi verme zorunluluğu 25.09.2014 sonrası getirilmiştir.

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da Randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir.

BLS INTERNATIONAL

Türkiye’de bulunan ve dünyanın dört bir yanında İspanya seyahati gerçekleştirecek vatandaşlarımıza diplomatik görevler için vize, pasaport, konsolosluk, atama ve apostil hizmetleri için dış kaynak sunumu konusunda İspanya konsolosluğunun yetkilendirdiği başvuru merkezidir. Ocak 2017 tarihinden itibaren Vfs Global üzerinden yapılan İspanya vize başvuruları artık BLS International İspanya vize başvuru merkezlerinde işlemlerini gerçekleştirmektedir. BLS Ankara, BLS Gaziantep, BLS İzmir ve BLS İstanbul vize başvuru merkezi Türkiye’de İspanya vize başvurularını kabul etmektedir.

İspanya vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuru sahibinin hangi tip vizeye başvurması gerektiğine karar vermelidir.

İspanya Vize başvuru öncesinde mutlaka randevu almanız, randevu günü ve saatinde de evraklarınızı eksiksiz teslim etmeniz büyük önem arz etmektedir.

Detaylı bilgi için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bizi arayınız.

Konsolosluk adına gerçekleşen her işlem İspanya vize başvuru merkezi BLS International tarafından sağlanır. Vize başvuru işlemleri için hazırlanılan evrakların teslimi, parmak izi alımı, dosyanızın elçiliğe teslim edilmesi ve pasaportun başvuru sahibine teslimi görevi ile tek yetkili kurumdur. İspanya Vize başvuru öncesinde mutlaka randevu alınız, randevusuz başvurunuz kabul edilmeyecektir.

 

 

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92