Firmamız 12 yıllı aşkın süredir vize işlemleri üzerinde uzmanlaşmış ticari, turistlik, oturum, aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan bir aracı kurumdur. Firmamızın hiçbir özel kurumla veya konsolosluklar ile bağlantısı yoktur.
0850 36013 10

Ankara-İstanbul-İzmir

 0850 360 13 10

|

Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:30 / Haftasonları Kapalı

 

AMERİKA VİZESİ

AMERİKA VİZE BAŞVURULARI

Amerika vize başvurusu eğer öncesinde bir Schengen vizesine sahip iseniz herhangi bir kuruma gitmenize gerek kalmadan başvurunuzu bizim aracılığımızla yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için “0850 304 84 92” telefon numarasından ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Başvurunuz gerçekleştiği aşamadan sonra mülakat ile sonuçlanan süreç gerçekleşmektedir. Yetkili konsoloslukta yapılacak olan bu mülakat için online olarak DS-160 formunuzun doldurulması, mülakatınız sonuçlanıp, pasaportunuz UPS ile elinize ulaşıncaya kadar gerçekleşecek süreci yöneterek, işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştireceğinizi garanti ederiz. Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almak zorunludur. Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formumuzu doldurmanız, randevularınıza gelirken randevu mektubunuzu beraberinizde getirmeniz gerekmektedir.  

 

VİZE BAŞVURUNUZ İÇİN İZLEMENİZ GEREKEN İŞLEM SIRASI

Gerekli Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.

Randevu zorunludur.

Başvuru sahiplerinden istenilen gerekli evrakları tamamlayınız. (Tarafımızdan temin edilir.

Tarafınıza verilen tarih ve saatte randevu günü başvuru adresinden bulununuz.

 

AMERİKA VİZE BAŞVURU İŞLEM SÜRECİ

Konsoloslukların çalışma saati ve iş günleri işlem süresinde dikkate alınarak gerekli randevu alınmalıdır. Belgeler ve pasaport işlemleri dahil edilerek ve randevu tarihinin iş günleri dahilinde alınması, resmi tatiller ve çalışma saatleri dışındaki günlerde işlem sürecine dahil edilemeyeceği bilinmelidir.

Sonuçlanma süresi Ankara Amerika Konsolosluğu için aynı gün, İstanbul Amerika Konsolosluğu için 1 haftadır. Sonucun size Ups yolu ile ulaşması başvuru tarihinden 1 hafta ile 3 hafta arasında gerçekleşecektir.

NOT: Ds160 Formu doldurduktan sonra başvuru sahibinin vize başvurusu için konsolosluğa gitme zorunluluğu vardır.

STANDART EVRAK LİSTESİ

Almanya Vize Başvurusu için hazırlanması gereken standart evraklar;

Pasaport: Kriterlere uygun pasaport.

Biometrik Fotoğraf: Biometrik özelliklere uygun, rötuşsuz, fonu beyaz, güncel 6 aydan eski olmalıdır. Ebatları 35×45 mm tüm yüzün net göründüğü 1 adet fotoğraf gereklidir.

Seyahat Rezervasyonları: Uçak rezervasyonu (Tarafımızdan sağlanmaktadır.)

Tur organizasyonu dahilinde seyahat gerçekleştirecek başvuru sahipleri rezervasyonları sunulmalı ve gidiş dönüş tarihleri ile seyahat detaylarını içerir olması gerekmektedir.

Kalınacak süre için yeterli miktarda maddi imkana sahip olunduğuna dair belgeler

SEYAHAT AMACINIZA UYGUN AMERİKA VİZE TÜRLERİ

Başvuru gerçekleştireceğiniz kategoriye göre ek evraklar talep edilmektedir. Evrakların listesi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için. “0850 304 84 92″ telefon numarasından müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz.

Diplomatik ve Resmi Vizeler (A, G ve NATO)

İş, Turizm, Tıbbi Tedavi Vizesi (B)

Transit Vize (C)

Mürettebat (D)

Tüccar/Yatırımcı Vizesi (E1/E2)

Akademik Eğitim/Dil Öğrencisi/Mesleki veya Akademik Olmayan Eğitim Vizeleri (F/M)

Değişim Programı, Öğrenci Vizesi (J1)

Geçici İşçi/Çalışma ya da Staj Vizesi (H, L, O, P, Q, R)

Basın Mensubu ve Gazeteciler (I)

ZAMAN SÜRECİ 

Değerli  www.visaapplicationcentre.com başvuru sahipleri için   maddi ve manevi zaman kaybınızı engelleyerek başvuru sürecinizi hızlandırıyoruz. Tarafımıza 0850 304 84 92 telefon numarasından ulaşabilir müşteri temsilcilerimizden ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Sistem üzerinden size özel DS-160 dosyanız oluşturulmaya başlandığında, seyahat planınıza uygun randevu tarihi ve saati belirlenir. Sistem üzerinden size özel oluşturulan evrak listesi ile beraber evraklarınızın orjinallerini teslim edebilirsiniz.

Randevu alımı olmadan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

0850 304 84 92